Bhpex – BHP PPOŻ RODO INFORMATYKA

Nasza firma powstała w maju 2007 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, informatyki, ochrony danych osobowych.
Realizujemy wszystkie usługi związane z Bezpieczeństwem i Higieną pracy, przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe, poprowadzimy postępowanie powypadkowe, pełnimy obsługę bhp jak również aktualizujemy dokumentację bhp w tym ocenę ryzyka zawodowego. W naszym sklepie można kupić wszystkie produkty z zakresu BHP.
W dziedzinie ochrony przeciwpożarowej wykonujemy profesjonalne przeglądy i legalizacje gaśnic oraz wszystkich urządzeń przeciwpożarowych. Oferujemy sprzedaż artykułów ppoż.
Posiadamy odpowiednią wiedzę w zakresie wymagań ochrony środowiska w zakładzie pracy.
Wykonujemy usługi informatyczne dla firm. Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej tzw. outsourcing IT podmiotów gospodarczych w sektorze prywatnym i publicznym.
Przeprowadzamy konsultacje i szkolenia RODO z zakresu ochrony danych osobowych. Przejmujemy funkcję Inspektora Ochrony Danych, co daje gwarancje profesjonalnej obsługi.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oraz wizyty w  sklepie z artykułami BHP i PPOŻ, mieszczącym się w naszej siedzibie, przy ulicy Kożuchowskiej 10A.