Biofarmacja

Biofarmacja Polska


Biofarmacja Polska Sp. z o.o. to dystrybutor suplementów diety z Morza Martwego, o opatentowanych recepturach, znanych i cenionych w całej Europie.
W BIOFARMACJI WIERZYMY, ŻE NATURA JEST NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYM ŹRÓDŁA ZDROWIA.
Współczesny człowiek często potrzebuje dodatkowego wsparcia procesów życiowych suplementacją mineralną i witaminową. Większości preparatów dostępnych na europejskim rynku towarzyszą substancje o przeznaczeniu technologicznym, tj.: stearynian magnezu, celuloza, krzemionka i inne niezbędne w procesie pakowania do kapsułek czy równomiernego wymieszania składników w mieszance. Suplementy Biofarmacja zawierające wysokiej jakości substancje pochodzenia wyłącznie naturalnego są wolne od tego typu dodatków. Możesz mieć pewność, że w naszych suplementach nie znajdziesz żadnych sztucznych substancji zapachowych, smakowych, słodzących, barwników, rozpuszczalników, stabilizatorów.


10 powodów dla których warto wybrać produkty Biofarmacji

 
  1. Naturalne – surowce używane do produkcji suplementów Biofarmacji są w 100% naturalne i pochodzą z jednego z najbogatszych i źródeł mineralnych na świecie – z wód Morza Martwego.
  2. Najwyższa biodostępność – minerały w formie cytrynianów pochodzenia organicznego (powstałe w naturze, a nie w laboratorium) to postać najlepiej wchłaniana i przyswajana przez ludzki organizm.
  3. Neutralny, lekko cytrynowy smak bez sztucznych substancji słodzących i smakowych, bez wzmacniaczy smaku. Nie zawierają również substancji poprawiających rozpuszczanie i musujących.
  4. Bezpieczne – mogą je przyjmować alergicy, kobiety w ciąży i matki karmiące. Większość preparatów Biofarmacji mogą przyjmować również dzieci od drugiego roku życia. Produkty Biofarmacji spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i posiadają wszystkie stosowne certyfikaty.
  5. Wygodna forma proszku, którą z łatwością można dodać do posiłków, rozpuścić w wodzie, soku, koktajlu, smoothie.
  6. Naturalny jasny kolor proszku, bez żadnych sztucznych barwników czy wybielaczy.
  7. Nie posiadają żadnych dodatkowych substancji technologicznych, które są wykorzystywane przy procesie tabletkowania czy kapsułkowania typu substancje poprawiające poślizg w maszynie czy zbrylających, ułatwiających umieszczenie substancji w kapsułce.
  8. Nie zawierają żadnych konserwantów, gmo, glutenu.
  9. Nie mają żelatynowych osłonek, dzięki temu mogą być stosowane przez wegan i wegetarian.
  10. Są zapakowane w warunkach sterylnych w atestowany papier, który jest materiałem biodegradowalnym i podlegającym recyclingowi. Wybierając produkty Biofarmacji dbasz o środowisko.

Brak aktualnych ofert partnera