Dwór Kolesin

Dwór Kolesin to hotel nad jeziorem. Miejsce na wymarzony odpoczynek dla osób w każdym wieku. Naszą ambicją jest, by nasi goście czuli się tutaj sobą i u siebie. Znajdujemy się w Kolesinie, na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej - hotele Zielona Góra i okolice. Łatwo do nas dotrzeć samochodem i samolotem, ze względu na bliskość autostrady i lotniska.

 Dwór Kolesin to połączenie tradycji i nowoczesności. Powstał z naszej fascynacji przeszłością, której najwyraźniejszym śladem jest przepiękny dworek wybudowany w 1586 roku. Zwiedzający dostrzegą zapewne w jego kształcie zarówno elementy wczesne – barokowe, jak i późniejsze – neoklasycystyczne.

 Odrestaurowaliśmy zabudowania leżące w otoczeniu dworku, czyli dawne obiekty folwarczne, gdzie teraz mieści się hotel i inne pomieszczenia użytkowe. Chronimy też naturalny krajobraz Dworu, czyli prastary park rozpościerający się między budynkami a linią brzegową Jeziora Wojnowskiego.

 Oferujemy ponad 100 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach. Nasze wnętrza zaprojektowaliśmy i urządziliśmy w nowoczesnym stylu, dbając zarówno o ich estetykę, jak i maksymalną wygodę. Nasze pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, klimatyzację, TV, Telefon, Internet.