EKOMYJNIA

Zapraszamy do skorzystania z usług pierwszej w Zielonej Górze ręcznej ekologicznej myjni parowej. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze na naszym rynku urządzenie do pielęgnacji Państwa pojazdów - używane do pielęgnacji aut między innymi na targach samochodowych - maszyny parowe Optima oraz najlepsze profesjonalne biodegradowalne środki do pielęgnacji firmy Tenzi.

Jakość takiego mycia wielokrotnie przewyższa myjnie automatyczne, bezdotykowe a także tradycyjne myjnie ręczne. Para dociera do najmniejszych nawet zakamarków - w przeciwieństwie do wody nie pozostawiając zacieków i wilgoci. Przeprowadzamy również dezynfekcję układów wentylacji eliminując wszelkiego rodzaju bakterie oraz nieprzyjemny zapach. W ten sam sposób przeprowadzamy również dezynfekcję tapicerki. Zajmujemy sie także praniem wszelkiego rodzaju tapicerek samochodowych za pomocą suchej piany, która dociera w głąb materiału nie mocząc niepotrzebnie gąbki w siedzeniach. Dzięki temu w krótkim czasie tapicerka jest gotowa do ponownego użytkowania. Do prania tapicerek używamy maszyn włoskiego producenta Santoemma.
    
Mycie parą znacząco redukuje zużycie wody, wszelkiego rodzaju detergentów - nie zanieczyszczamy środowiska i co najważniejsze dla naszych klientów jest w 100% bezpieczne dla lakieru mytych przez nas pojazdów.

Podczas oczekiwania mogą Państwo napić się kawy, herbaty a także skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu.
Kontakt w celu rezerwacji tel. 68 444 80 84 lub kom. 662 812 812

Aktualne oferty partnera