Ence Ręce

EnceRęce Pracownia kulinarno-artystyczna to projekt edukacyjny adresowany do dzieci i młodzieży od 3 do 19 lat. Główny cel to kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz przekazywanie cennych  umiejętności kulinarnych przydatnych przez całe życie.

Śmiało możemy powiedzieć, że podczas cyklicznych zajęć z niejednego niejadka uczyniliśmy prawdziwego smakosza. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie przygotowują ciekawe potrawy, a w międzyczasie rozmawiają z nami o zdrowych składnikach, przyprawach, ich pochodzeniu, smakach i zapachach itp. Na koniec zajęć wszystkie dzieci zasiadają do stołu, aby ze smakiem zjeść przygotowane przez siebie danie.

Warsztaty prowadzone są cyklicznie, jak i jednorazowo z podziałem na grupy 6-8 osobowe. Spotykamy się raz w tygodniu przez 1,5 godziny. Rodzeństwo może uczestniczyć w zajęciach w tej samej grupie, niezależnie od wieku. Prowadzimy również cykl warsztatów "PORANNY PICHCIUCH" dla dzieci do 4 roku życia uczestniczących razem z rodzicami. Organizujemy również niezwykłe urodziny i przyjęcia, podczas których młodzi goście sami przygotowują ucztę dla solenizantów. Pracownia EnceRęce zapewnia także dzieciom wiele atrakcji podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych. W ciągu roku prowadzimy warsztaty szycia „SZYCIOWANKI” dla dzieci i młodzieży.
 
EnceRęce
Pracownia kulinarno-artystyczna
ul. Reja 5
65-001 Zielona Góra
tel. kom. 664 294 338
https://www.facebook.com/EnceRece?fref=ts 

Brak aktualnych ofert partnera