Este Kosmetologia estetyczna

Salon ESTE Kosmetologia Estetyczna powstał z przyjaźni i jest naszym wspólnym miejscem, w którym zarówno my, jak i Klientki czują się bardzo dobrze i do którego chętnie wracają, a my SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Agata Włodarczyk
Jestem magistrem kosmetologii, a obecnie doktorantką na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studia licencjackie ukończyłam w PWSZ w Nysie, ze specjalnością kosmetologia pielęgnacyjna, gdzie zrodziła się moja miłość do kosmetyki. Z kosmetologią związana jestem od wielu lat. Specjalizuję się w głębokich złuszczaniach naskórka, peelingach chemicznych,  zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz kosmetologii estetycznej. Od kilku lat jestem instruktorem Polskiego Peelingu Ziołowego firmy Jadwiga, wykładowcą w szkołach kosmetycznych, prowadzę kursy kosmetyczne. Od 2014 roku moją pasją stał się makijaż permanentny, dlatego jestem linergistką renomowanej firmy Long Time Liner. Nieustannie rozwijam umiejętności i pogłębiam wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz targach branżowych. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych. Przez kilka lat zdobywałam doświadczenie pracując w Salonie Urody w Poznaniu, czego skutkiem jest otwarcie własnego gabinetu, w którym Klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Agnieszka Zając Jestem kosmetologiem od 14 lat. Kosmetyką interesowałam się już w dzieciństwie, moje samodzielne tworzenie maseczek np. z ogórka czy białka jajka stanowi do dziś świetny materiał na anegdoty i żarty najbliższych. Pierwszą szkołę kosmetyczną ukończyłam w wieku 24 lat i było to Medyczne Studium Zawodowe na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Licencjat z kosmetologii oraz tytuł magistra zdobyłam na poznańskiej uczelni WSPiA. Wykształcenie z kosmetologii umożliwiło mi nauczanie w szkołach kosmetycznych w Zielonej Górze, jako wykładowca przedmiotów zawodowych uczę kosmetyczki ich przyszłego zawodu. Praca w charakterze wykładowcy już od 8 lat niezmiennie daje mi wiele satysfakcji.  Gabinet ESTE, który prowadzę z przyjaciółką Agatą Włodarczyk, to miejsce w którym na 100% realizuję się zawodowo. Wykonuję głównie zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej takie jak: mezoterapia igłowa czy karboksyterapia. Dzięki doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłemu doskonaleniu kompetencji zawodowych z powodzeniem na co dzień pomagam w eliminowaniu defektów urody moich klientek ESTE to miejsce w którym uzyskasz bezpłatną konsultację kosmetologiczną, poprawisz wygląd i elastyczność swojej skóry, poczujesz się lepiej i piękniej.
 

Brak aktualnych ofert partnera