Leśny zakątek

Leśny Zakątek na pierwsze zajęcia zaprosił 01.marca 2015 roku. Miejsce to zostało stworzone z myślą o dzieciaci oraz ich rodzicach
i opiekunach. Słuchamy, czego potrzebują nasi odbiorcy, dlatego elastycznie zmieniamy nasz grafik, by spełniać ich oczekiwania.
U nas dzieci i dorośli uczą się języków obcych z obcokrajowcami, młodzi ludzie poznają dziejące się wokół nas zjawiska poprzez eksperymenty. Wspólnie również gotujemy i pieczemy pyszne słodkości. Staramy się też rozwijać pasje artystyczne, organizując różnorodne warsztaty przede wszystkim dla dzieci, ale i dla dorosłych. Przygotowujemy najmłodszych do bycia przedszkolakiem,
a przedszkolaki do bycia uczniem. Organizujemy kameralne, tematyczne urodziny dla dzieci, oraz półkolonie w okresie ferii i wakacji szkolnych.
Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w kwestii naszych ofert. Pewne jest, że mamy propozycje dla dzieci od 6 miesiąca życia, przedszkolaków, uczniów, rodziców i niebawem przedstawimy ofertę dla seniorów. Stawiamy na dobrą atmosferę, miło i pożytecznie spędzony czas w domowym klimacie. A zatem... Daj się zainspirować :)