Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc Focus Mall

Mount Blanc Top Belgian Chocolates to marka znana na polskim rynku od 2006 roku.
Od początku istnienia firma skupiała się na uruchamianiu oraz udoskonalaniu wyjątkowych miejsc: Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

Pierwsze Pijalnie Czekolady powstawały w dobrze prosperujących Centrach Handlowych, jako miejsca w których można znaleźć chwilę wytchnienia i odpoczynku w czasie zakupowego szaleństwa.
Z czasem kawiarnie Mount Blanc zaczęły pojawiać się również na głównych ulicach dużych miast, przy promenadach i rynkach.
To, co wyróżnia lokale wśród konkurencji, to przede wszystkim prawdziwa, belgijska czekolada która serwowana jest na wiele sposobów. Pod postacią ręcznie dekorowanych pralin, trufli, płynnej czekolady do picia, gęstego ciepłego sosu podawanego do deserów lodowych, fondue ze świeżymi owocami, czy jako dodatek do kawy.
To raj dla wielbicieli czekolady, w którym każdy znajdzie coś, co pokocha.

W każdej Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc można nie tylko zjeść wyśmienity deser, czy napić się aromatyczniej kawy bądź czekolady, ale także kupić belgijskie praliny których wybór sięga ponad 100 rodzajów. Każdy Klient ma możliwość skomponowania własnego, indywidualnego zestawu prezentowego spośrób eleganckich opakowań i pralin dostępnych w ofercie. Drewniane szkatuły, ekskluzywne bomboniery, welurowe serca i klasyczne balotynki to tylko przedsmak tego, co znaleźć można w ofercie Mount Blanc. Każdy zestaw jest ręcznie pakowany i zdobiony, a więc unikatowy.

Brak aktualnych ofert partnera