VR Station

Jesteśmy jedynym w województwie lubuskim salonem wirtualnej rzeczywistości. Nasz salon mieści się przy ulicy Dworcowej 16 (2min pieszo od Dworca PKP i PKS).
 Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, do Państwa dyspozycji przygotowane zostały cztery stanowiska wyposażone w najnowocześniejsze i zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie systemy do kreowania wirtualnej rzeczywistości. Naszą domeną jest bogata biblioteka produkcji przeznaczonych do Wirtualnej Rzeczywistości, posiadamy ponad 60 gier i aplikacji w których możemy zanurzyć się w świat wirtualny. Jest to niesamowite przeżycie bez względu na wiek!
Sala Kinowa z projektorem rzucającym obraz w rozdzielczości 4K na 120 calowy ekran, potężne nagłośnienie, siedem wygodnych foteli, PS4 Pro, cztery pady, gry takie jak: FIFA 20, Mortal Kombat, LEGO, dostęp do netflix Premium (filmy i seriale w ULTRA HD) pozwoli na świetnie spędzony czas w iście KINOWYM klimacie, dodatkowym atutem jest fakt że sala jest w pełni wygłuszona, posiada sprytnie ukryty dostęp do lodówki na wasze napoje a jej koszt to jedyne 39zł za godzinę dostępu niezależnie od liczby osób. Musisz to zobaczyć na własne oczy, tego po prostu nie da się opisać! 
W naszym salonie dostęp macie również do gier planszowych posiadamy takie hity jak: Monopoly, SCRABBLE, Cluedo, Dixit, Ryzyko, Tajniacy oraz wiele więcej, co więcej, planszówki są w pełni darmowe! Można w nie grać w pełni za darmo ;)

Brak aktualnych ofert partnera