Kawiarnia Montanha Verde

Kawiarnia Montanha Verde to nowa, wyjątkowa kawiarnia w Zielonej Górze. Spośród innych miejsc wyróżnia nas własna palarka, dzięki której każda kawa ma niepowtarzalny smak i aromat.

Tylko u nas możesz rozkoszować się ulubionym napojem w niezwykle klimatycznym wnętrzu lub na ogródku wsłuchując się w cichy szum wody z naszej kaskady. Każde ziarno serwowane przez nas wypalamy na miejscu, a sam proces palenia każdy z Gości kawiarni może zobaczyć na własne oczy. Kontrolujemy nasze kawy na każdym etapie przygotowywania, zaczynając od starannej selekcji zielonych ziaren, kończąc na podaniu gotowej filiżanki niezwykle aromatycznego napoju. Prowadzimy również sprzedaż wypalonej przez nas kawy zarówno ziarnistej jak i mielonej na dowolną grubość w zależności od upodobania. Nasi bariści służą także poradą, w jaki sposób przyrządzić możliwie najlepszą kawę w domowych warunkach.

Poza kawą oferujemy różnego rodzaju ciasta, babeczki i całą paletę smakołyków jak gorące czekolady, lemoniady, herbaty a także sezonowe wyroby do jedzenia i picia, więc każdy kto zdecyduje się nas odwiedzić z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wstąp do nas i rozkoszuj się Twoją ulubioną kawą w najlepszym wydaniu... Zapraszamy!

 

Brak aktualnych ofert partnera