Morelowa 34 Fit&Dance

 
Morelowa 34 Fit&Dance to istniejący od września 2014 roku kameralny klub fitness stworzony z myślą o treningach w nielicznych grupach. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.
Wyszkolona kadra, profesjonalne podejście do klienta, przyjazna, rodzinna atmosfera, bezpieczny obiekt, to składowe tego klubu.
 
Klub „Morelowa 34 Fit&Dance” o powierzchni 142 m2 zlokalizowany jest w ścisłym centrum Zielonej Góry niedaleko galerii handlowej Focus Mall.
Aby zapewnić komfort ćwiczącym dysponujemy klimatyzowaną salą, wyposażoną w  niezbędne do ćwiczeń akcesoria tj. trampoliny, hantle, maty, piłki i inne.
 
 
W Morelowa 34 znajdziesz :
            •           Zajęcia grupowe dla dorosłych Zumba ®Fitness, Hot Latino, Salsation®, Belly Dance (Taniec Brzucha, Jumping Frog (Fitness na trampolinach), Joga, Brzuch Uda Pośladki (BUP), Bikini Workout
            •           Zajęcia grupowe dla dzieci Zumba ®Kids, Mała Baletnica, Proste Plecy Zdrowe Stopy
            •           Zajęcia dla par Bachata
            •           Wi-Fi – dostęp na terenie całego klubu.
            •           Kącik dla dzieci - nad bezpieczeństwem dzieci czuwa pracownik klubu i dodatkowo zainstalowany na obiekcie monitoring.
            •           Fit Bar – kawa, herbata, woda.
            
 
Poza stałymi zajęciami z grafiku organizujemy weekendowe warsztaty taneczne i nie tylko prowadzone przez znakomitych Gości, Tancerzy, Trenerów np. salsa, bachata, pilates i inne.
Można nas spotkać na różnego rodzaju maratonach fitness, eventach.
Jesteśmy także inicjatorami licznych istotnych wydarzeń, akcji charytatywnych, zbiórek.
Kochamy taniec, ruch, sport a jeśli robiąc to dodatkowo możemy komuś pomóc, chętnie to robimy. 

Aktualne oferty partnera