Tapicer

O FIRMIE

Firma TAPICER to przedsiębiorstwo o wieloletnich tradycjach i bardzo szerokiej ofercie. Na rynku działamy już od ponad 25 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie najwyższej jakości świadczonych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnymi, a głównym profilem naszej działalności jest tapicerstwo meblowe i samochodowe. Wykonujemy również zamówienia i zlecenia indywidualne na specjalne życzenie klienta (zarówno osób indywidualnych jak i firm).

Oferujemy Państwu również dostęp do hurtowni materiałów obiciowych i akcesoriów do wykończenia różnego typu mebli tapicerowanych. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www.tapicer.com.pl.
 

Usługi

Zajmujemy się produkcją i renowacją wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych jak i tapicerki samochodowej. Posiadamy odpowiednie predyspozycje do realizacji każdego zamówienia zarówno seryjnego jak i jednostkowego.
 
Naszą ofertę usług w zakresie tapicerstwa meblowego kierujemy pod Wasz adres, oferując renowację meblI tapicerowanych wszelkiego rodzaju jak i nasze wyroby nowe np. wersalki, tapczany, tapczaniki, fotele, pufy itd.
 
W skład tapicerstwa samochodowego wchodzi renowacja i wyrób np.: plandek, płacht, pokrowców, podsufitówki, tapicerka elementów bocznych itp. Oferta dotyczy również wyrobów ze skóry np. tapicerki siedzeń. Mamy doświadczenie i praktykę w wykonywaniu usług związanych z kompleksową tapicerką samochodową skórzaną do różnego typu samochodów zarówno do starych unikatowych modeli jak i do nowoczesnych sportowych wersji aut.
 
Oferujemy również wszelkiego rodzaju materiały i tkaniny tapicerskie. Posiadamy ponad 200 wzorów tkanin tapicerskich a także inne art. tapicerskie (skaje, skóry, gwoździe tapicerskie, nici, kółka, oczka, linki itp.)
 
Przedsiębiorstwo TAPICER świadczy usługi rymarskie takie, jak renowacja uprzęży, siodeł, lejców, oraz kaletnicze takie, jak naprawa torebek i innych wyrobów skórzanych.

Aktualne oferty partnera